יין אדום מומלץ

רעיונות למתנות לראש השנה
אם השנה התמזל מזלכם ואתם לא מארחים בראש השנה, אז קודם כל אתם יכולים לנשום לרווחה – בכל זאת, נחסכו ממכם כל העבודות וההכנות לקראת החג, הניקיונות, הבישולים ותכנוני עיצובי השולחן.
יחד עם זאת, יש פעולה שאתם כן צריכים לנקוט בה – וגם היא דורשת מחשבה – אנחנו מתכוונים כמובן על החלק של החשיבה על המתנה אותה תביאו למארחים.
בכל זאת, סביר להניח שתצפו להביא מתנה שהיא גם מרשימה, גם מתאימה לחג וגם מקורית – אף אחד לא רוצה להביא מתנה ולגלות שעוד אורחים חשבו בדיוק על אותו הדבר (ובל קשר, תמיד מומלץ לצרף פתק החלפה).
אז איך לבחור מתנה לראש השנה? ואלו מתנות מקוריות תוכלו למצוא? על כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא. 

מארז לראש השנה
טוב מארז לראש השנה בטח לא נחשב כמתנה מקורית – ויש שיגידו שהיא גם על גבול הבנאלית. יחד עם זאת, אם אתם תכינו את המארז בעצמכם, אין כל ספק שהמתנה יכולה להיחשב למקורית ואף ייחודית.
זה אומנם נכון שבקבוק יין, דבש איכותי ואולי גם כלי לדבש מהווים כאלמנטים שקשה לדמיין מארז לראש השנה בלעדיהם.
אבל, באפשרותכם להיות מקוריים קצת יותר ולהוסיף אלמנטים ייחודיים למתנה – לדוגמא, להחליט על מארז ברוח "התחלות חדשות" ולהכניס אלמנטים אשר מסמלים בצורה ישירה או עקיפה את אותה התחלה חדשה. 

בקבוקי יין או אלכוהול
אז נכון שבקבוק יין יכול להיתפס כמשהו נלווה למתנת ראש השנה ולא כמתנה עצמה. אבל, יש בקבוקי יינות איכותיים ומיוחדים אשר יכולים להיחשב כמתנה בפני עצמה.
כך שאם החלטתם להביא בקבוק יין תוכלו לחפש בקבוק יין אדום מומלץ, או בקבוק יין לבן נחשב, לקרוא ביקורות ולוודא שאכן מדובר ביין איכותי וייחודי.
כמובן, שלצד יין יש משקאות אלכוהוליים נוספים אשר גם הם יכולים להיחשב כמתנה אטרקטיבית כמו: ליקרים מיוחדים, ג'ין איכותי, וויסקי משובח והרשימה עוד ארוכה.
כאן חשוב לציין שכדאי שתוודאו שהמארחים שלכם אכן שותים אלכוהול. 

מתנה שהיא חוויה
נהוג לחשוב שמתנה לראש השנה חייבת להיות פיזית – אבל בפועל, רוב האנשים ישמחו לקבל גם מתנה שהיא חוויה.
זה יכול להיות שובר לארוחה במסעדה, לסרט או אפילו לספא. גם מנוי לתיאטרון יכול להוות כמתנה רבת ערך אשר תסב שמחה לא קטנה למקבלים. 

מתנה אישית לכל אחד מבני המשפחה
נהוג להביא לרוב למארחים מתנה לבית, אשר תשמש את כל בני הבית. יחד עם זאת, יש גם אופציה נוספת והיא להביא לכל אחד מבני הבית מתנה אישית קטנה ושימושית. אין כל ספק שבדרך כזאת תוכלו לשמח את כל בני הבית ולהראות שאתם חושבים על כולם – גם על הילדים, שכנראה לא יקפצו מאושר מהידיעה שהבית "זכה" בוואזה חדשה ונוצצת. 

שובר כספי
אם אתם מרגישים שאין לכם את הרצון או היכולת למצוא מתנה אשר "תקלע" לטעם המארחים. תוכלו פשוט להביא להם במתנה שובר כספי לרכישה ברשת או בחנות מסוימת – מה שיאפשר להם לבחור לעצמם את המתנה שהם רוצים.
כמובן, שתוכלו לבחור בין שוברים כלליים שטובים לרשתות שונות לבין שוברים לרשת או לחנות ספציפית – שיאפשרו לכם להיות מעורבים יותר ברוח המתנה. 

לסיכום, אם אתם מחפשים מתנה לראש השנה, סביר להניח שתמצאו לא מעט מתנות ייעודיות. יחד עם זאת, תמיד כדאי לנסות ולהפעיל קצת מקוריות וחשיבה מחוץ לקופסא, על מנת להעניק מתנה שהיא קצת יותר ייחודית והמתנות ה"נפוצות".
וכעת, כל שנותר זה כמובן לאחל לכם שנה טובה. 

תוכן עניינים

יין אדום מומלץ

האמת שהמחירים ממש משתנים ותלויים במטרת הביקור, האם אתם מעוניינים רק בטעימות יין? אולי בארוחת בוקר מפנקת או פלטת גבינות וירקות טעימה?

שאלת השאלות! יש מקרים שיין לבן מדהים ומקרים שבהם דווקא האדום נותן תחושה מרגיעה וכייפית יותר, עצה שלנו? רוצו לטעום ולהחליט בעצמכם, כי על טעם ועל… אתם יודעים כבר את ההמשך

בהחלט אפשר ורצוי אפילו! באתר כתבנו גם על מקומות מהממים שבהם אפשר לחגוג ימי הולדת, הצעות נישואין ועוד המון שמחות!

דילוג לתוכן